Vier slaapkamers, een nette keuken en lichte woonkamer! Dit zijn slechts enkele kenmerken van deze ruime tussenwoning aan de Pinksterbloemstraat 29 in Goes. Deze woning ligt in de kindvriendelijke wijk Nieuw-West en is voorzien van een ruime en open begane grond. Hierboven liggen twee volwaardige verdiepingen met elk twee ruime slaapkamers.
Door de tijd heen is er zo nog het een en ander aan de woning veranderd. Met de moderne keuken uit 2020 is de open begane grond een heerlijke leefruimte. Daarnaast zijn er het afgelopen jaar 15 zonnepanelen geplaatst! Deze hebben een beoogde opbrengst van maar liefst 5500 KW per jaar. Daarmee is het eenvoudig om hier een 0-op-de-meterwoning van te maken!
Door de entree aan de voorzijde is de hal te betreden. Deze geeft toegang tot de meterkast en de garderobe. Vervolgens zijn vanuit de hal de woonkamer en de keuken te bereiken. Deze liggen in een U-vorm rond de trap naar de eerste verdieping.
Voorin bevindt zich de moderne en prachtige keuken die een aantal jaar geleden nog is vernieuwd! Vanuit de keuken is er een geweldig zicht over het groen voor de woning. De keuken uit 2020 is voorzien van inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, oven en koel-vriescombinatie. Achter de keuken bevindt zich het nette toilet en de trapopgang naar de eerste verdieping.
Na de keuken volgt het eetgedeelte, met hierna de ruime en tuingerichte woonkamer. Doordat deze voorzien is van een grote pui is het een heerlijke lichte ruimte. Aan de linkerkant is er een zithoek en aan de rechterkant is er plaats voor een werkplek.
De overloop op de eerste verdieping geeft toegang aan drie ruimtes, twee slaapkamers en een badkamer. De badkamer is tussen de twee grote slaapkamers gelegen. De badkamer bestaat uit een inloopdouche, dubbele wastafel en een tweede toilet.
Eventueel kan de kamer aan de voorzijde als ouderslaapkamer gebruikt worden, maar zoals momenteel ook gebeurt kan de voorste kamer op de tweede verdieping ook zo gebruikt worden.
Vanaf de overloop is er een vaste trap naar de eerste verdieping. De tweede verdieping heeft naast de overloop, twee extra slaapkamers. Hierdoor is het een verrassend ruime gezinswoning met een viertal slaapkamers.
Via de pui in de woonkamer is de tuin te bereiken. De tuin is recent onderhoudsvriendelijk aangelegd met fraaie tegels. Direct achter het huis ligt het terras. Achterin volgt de stenen berging en de vrije achterom.
Benieuwd naar de verrassende ruimte, de heerlijke ligging en de mogelijkheden die deze woning bieden? Wij willen u van harte uitnodigen om deze fijne kenmerken op locatie te bekijken!
Het begrip ‘optie’ wordt op twee manieren gebruikt:
a) In juridische zin geeft een optie een partij (in dit geval de koper) de keuze om door een eenzijdige verklaring een koopovereenkomst met een
andere partij (de verkoper) te sluiten. Beide partijen zijn het dan eens over de voorwaarden van de koop, maar de koper krijgt bijvoorbeeld nog een week bedenktijd. Bij de aankoop van een nieuwbouwwoning is zo’n optie gebruikelijk. Bij de aankoop van een bestaande woning niet.
b) Bij de aankoop van bestaande woningen wordt het begrip ‘optie’ eigenlijk ten onrechte gebruikt. ‘Optie’ heeft dan de betekenis van bepaalde afspraken die een verkopende NVM-makelaar maakt met een geïnteresseerde koper tijdens het onderhandelingsproces. Bijvoorbeeld de toezegging dat de koper een paar dagen
bedenktijd krijgt voor het uitbrengen van een
bod. De koper kan deze tijd gebruiken om beter inzicht te krijgen in zijn financiering of de gebruiksmogelijkheden van de woning. De NVM-makelaar zal in deze periode bij andere geïnteresseerde partijen aangeven, dat op de woning een optie rust. Een optie kun je niet eisen. De verkoper beslist in overleg met de NVMmakelaar of dergelijke opties worden gegeven.
Nee, de verkoper is niet verplicht de woning dan aan jou te verkopen. De Hoge Raad heeft bepaald dat de vraagprijs gezien moet worden als een uitnodiging tot het doen van een bod. Ook als je de vraagprijs biedt, kan de verkoper dus beslissen of hij je bod wel of niet aanvaardt, of (via zijn makelaar) een tegenbod doet.
Of als ik als eerste een bod uitbreng? Nee, dit hoeft niet. De verkoper bepaalt samen met de verkopende makelaar met wie hij in onderhandeling gaat. Vraag als koper de verkopende makelaar van te voren naar de verkoopprocedure die gehanteerd wordt om teleurstelling te voorkomen.
De wettelijk vastgestelde drie dagen bedenktijd houdt in dat je als koper zonder opgaaf
van redenen de koop kunt ontbinden. De bedenktijd van drie dagen gaat in zodra een kopie van de getekende koopovereenkomst aan de koper ter hand is gesteld. De bedenktijd kan langer duren dan drie dagen als deze eindigt op een zaterdag, zondag of algemeen erkende feestdag. Hiervoor zijn regels opgesteld. De NVM-makelaar kan precies aangeven tot wanneer de bedenktijd loopt.