Geraniumstraat 6, Goes
Karaktervolle jaren ’30 twee-onder-een-kapwoning in de geliefde Bloemenbuurt
Wonen in de Bloemenbuurt betekent wonen op een plek met karakter, rust en het centrum van Goes binnen handbereik. De Geraniumstraat is zo’n straat waar de sfeer direct prettig aanvoelt: vriendelijk, groen, rustig en omringd door charmante woningen uit een geliefde bouwperiode. Een extra pluspunt is de ligging nabij een sfeervol pleintje, waardoor de straat een open en gemoedelijke uitstraling heeft.
Geraniumstraat 6 is een woning met ziel. Deze jaren ’30 twee-onder-een-kapwoning heeft nog volop authentieke details die het huis zijn warme uitstraling geven. Denk aan de fraaie erker aan de voorzijde, de mansardekap, balkenplafonds, de granito vloer in de hal en natuurlijk de praktische kelder. Een huis dat direct laat zien waarom woningen uit deze periode zo geliefd zijn.
Bij binnenkomst valt de karakteristieke hal meteen op. De originele granito vloer, trapopgang en klassieke indeling vormen een stijlvolle entree. Vanuit de hal zijn onder meer het toilet, de meterkast en de trapkast bereikbaar. De woonkamer bestaat uit een sfeervolle voor- en achterkamer, waarbij de erker aan de voorzijde zorgt voor prettig lichtinval en zicht op de straat en het pleintje. Details zoals de schouw, schuifdeuren en balkenplafonds versterken het authentieke karakter van de woning.
Aan de achterzijde bevindt zich een lichte serre met openslaande deuren naar de tuin. Deze ruimte vormt een fijne overgang tussen binnen en buiten en is een heerlijke plek om van het tuincontact te genieten. De halfopen keuken sluit mooi aan bij de sfeer van het huis en is voorzien van een passende keukenopstelling met diverse inbouwapparatuur. Aansluitend bevindt zich de bijkeuken met achterdeur, witgoedaansluitingen en de cv-opstelling. Verrassend is de kelder: een praktische en sfeervolle extra bergruimte die uitstekend bruikbaar is.
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, beide met prettige verhoudingen. De overloop beschikt over ingebouwde kastruimte. De badkamer is compleet ingericht met een ligbad, separate douche, tweede toilet, wastafelmeubel en radiator. Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. Hier vindt u een ruime zolderruimte en een derde slaapkamer onder de karakteristieke kap, met extra bergruimte onder de schuine dakvlakken.
Achter de woning ligt een besloten tuin met achterom. Voor een woning op deze centrale locatie is de tuin verrassend ruim en biedt deze volop privacy. Achterin staat een royale stenen schuur, ideaal voor fietsen, opslag of hobbyruimte.
Geraniumstraat 6 combineert de charme van de jaren ’30 met een bijzonder prettige ligging in Goes. Een woning voor wie houdt van karakter, sfeer en wonen op korte afstand van het centrum.
Een huis met historie, uitstraling en volop woonplezier op een van die plekjes waar je niet snel meer weg wilt.
Het begrip ‘optie’ wordt op twee manieren gebruikt:
a) In juridische zin geeft een optie een partij (in dit geval de koper) de keuze om door een eenzijdige verklaring een koopovereenkomst met een
andere partij (de verkoper) te sluiten. Beide partijen zijn het dan eens over de voorwaarden van de koop, maar de koper krijgt bijvoorbeeld nog een week bedenktijd. Bij de aankoop van een nieuwbouwwoning is zo’n optie gebruikelijk. Bij de aankoop van een bestaande woning niet.
b) Bij de aankoop van bestaande woningen wordt het begrip ‘optie’ eigenlijk ten onrechte gebruikt. ‘Optie’ heeft dan de betekenis van bepaalde afspraken die een verkopende NVM-makelaar maakt met een geïnteresseerde koper tijdens het onderhandelingsproces. Bijvoorbeeld de toezegging dat de koper een paar dagen
bedenktijd krijgt voor het uitbrengen van een
bod. De koper kan deze tijd gebruiken om beter inzicht te krijgen in zijn financiering of de gebruiksmogelijkheden van de woning. De NVM-makelaar zal in deze periode bij andere geïnteresseerde partijen aangeven, dat op de woning een optie rust. Een optie kun je niet eisen. De verkoper beslist in overleg met de NVMmakelaar of dergelijke opties worden gegeven.
Nee, de verkoper is niet verplicht de woning dan aan jou te verkopen. De Hoge Raad heeft bepaald dat de vraagprijs gezien moet worden als een uitnodiging tot het doen van een bod. Ook als je de vraagprijs biedt, kan de verkoper dus beslissen of hij je bod wel of niet aanvaardt, of (via zijn makelaar) een tegenbod doet.
Of als ik als eerste een bod uitbreng? Nee, dit hoeft niet. De verkoper bepaalt samen met de verkopende makelaar met wie hij in onderhandeling gaat. Vraag als koper de verkopende makelaar van te voren naar de verkoopprocedure die gehanteerd wordt om teleurstelling te voorkomen.
De wettelijk vastgestelde drie dagen bedenktijd houdt in dat je als koper zonder opgaaf
van redenen de koop kunt ontbinden. De bedenktijd van drie dagen gaat in zodra een kopie van de getekende koopovereenkomst aan de koper ter hand is gesteld. De bedenktijd kan langer duren dan drie dagen als deze eindigt op een zaterdag, zondag of algemeen erkende feestdag. Hiervoor zijn regels opgesteld. De NVM-makelaar kan precies aangeven tot wanneer de bedenktijd loopt.