Wonen of recreëren op loopafstand van het prachtige strand van Dishoek? Hier kan het! Dit luxe appartement is voorzien van alle gemakken, beschikt over een fijn dakterras en ligt op korte afstand van diverse voorzieningen en nabij de duinen. In onze ogen meer dan de moeite waard om eens op locatie te kijken!
WONEN
De woonkamer en keuken vormen samen een fijne, open leefruimte. Een fraaie gashaard is de blikvanger van de woonkamer. Vanuit deze ruimte is er ook leuk zicht op de omgeving. De luxe uitgevoerde keuken is ruim opgezet en voorzien van onder andere een inductiekookplaat, Quooker, koelkast, vriezer, oven en wijnkoeler. Wat opvalt in deze ruimte is de prettige lichtinval. Ook de grote harmonicadeur naar het balkon is een mooie toevoeging. Deze kan volledig worden geopend, waardoor binnen en buiten mooi in elkaar overlopen. Een net toilet, de trapopgang en de entree maken deze woonlaag compleet.
SLAPEN
Op de verdieping zijn twee ruime slaapkamers met inbouwkast/inloopkast. De badkamer is ruim opgezet, luxe uitgevoerd en voorzien van een dubbel wastafelmeubel, royale inloopdouche en toilet. Op de verdieping is tevens een berging/washok aanwezig. Hier bevindt zich de CV-opstelling en witgoedaansluitingen.
Vanaf de overloop heeft u toegang tot het dakterras. Dit is een fijne plek om buiten te zitten, de zon opzoeken is hier niet moeilijk en er is een mooi uitzicht over de groen woonomgeving met zicht tot aan de duinen.
ALGEMEEN
-Energielabel A & volledig geïsoleerd
-Eigen parkeerplaats en mogelijkheid voor het stallen van de fiets de Velo-Boxx
-Oplevering in onderling overleg, inclusief inventaris en inboedel.
GOED NIEUWS VOOR UW HYPOTHEEK
Deze woning beschikt over een energielabel A, dit betekend dat u, op basis van dit energielabel mogelijk € 10.000,- meer kunt lenen dan u vermoedelijk verwacht. Ook kan rentekorting van toepassing zijn. Vraag bij uw hypotheekadviseur naar de voorwaarden.
DISHOEK
Dishoek ligt in een prachtige strook natuur, omringd door duinen en bossen. De omgeving leent zich uitstekend voor mooie wandelingen en fietstochten. Hier kunt u heerlijk onthaasten en genieten van alles wat de Zeeuwse kust te bieden heeft.
Met het strand aan uw voeten is er volop gelegenheid om uit te waaien langs de vloedlijn, te genieten van de zilte zeelucht of een dag aan zee door te brengen. Ook voor kinderen is er genoeg te beleven, van schelpen zoeken en zandkastelen bouwen tot vliegeren op het strand.
Daarnaast is Dishoek een fijne uitvalsbasis voor een bezoek aan plaatsen als Domburg, Veere, Vlissingen en Middelburg. Ook het bourgondische België ligt op korte afstand.
Interesse? Een van onze makelaars leidt u graag rond.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden.
Het begrip ‘optie’ wordt op twee manieren gebruikt:
a) In juridische zin geeft een optie een partij (in dit geval de koper) de keuze om door een eenzijdige verklaring een koopovereenkomst met een
andere partij (de verkoper) te sluiten. Beide partijen zijn het dan eens over de voorwaarden van de koop, maar de koper krijgt bijvoorbeeld nog een week bedenktijd. Bij de aankoop van een nieuwbouwwoning is zo’n optie gebruikelijk. Bij de aankoop van een bestaande woning niet.
b) Bij de aankoop van bestaande woningen wordt het begrip ‘optie’ eigenlijk ten onrechte gebruikt. ‘Optie’ heeft dan de betekenis van bepaalde afspraken die een verkopende NVM-makelaar maakt met een geïnteresseerde koper tijdens het onderhandelingsproces. Bijvoorbeeld de toezegging dat de koper een paar dagen
bedenktijd krijgt voor het uitbrengen van een
bod. De koper kan deze tijd gebruiken om beter inzicht te krijgen in zijn financiering of de gebruiksmogelijkheden van de woning. De NVM-makelaar zal in deze periode bij andere geïnteresseerde partijen aangeven, dat op de woning een optie rust. Een optie kun je niet eisen. De verkoper beslist in overleg met de NVMmakelaar of dergelijke opties worden gegeven.
Nee, de verkoper is niet verplicht de woning dan aan jou te verkopen. De Hoge Raad heeft bepaald dat de vraagprijs gezien moet worden als een uitnodiging tot het doen van een bod. Ook als je de vraagprijs biedt, kan de verkoper dus beslissen of hij je bod wel of niet aanvaardt, of (via zijn makelaar) een tegenbod doet.
Of als ik als eerste een bod uitbreng? Nee, dit hoeft niet. De verkoper bepaalt samen met de verkopende makelaar met wie hij in onderhandeling gaat. Vraag als koper de verkopende makelaar van te voren naar de verkoopprocedure die gehanteerd wordt om teleurstelling te voorkomen.
De wettelijk vastgestelde drie dagen bedenktijd houdt in dat je als koper zonder opgaaf
van redenen de koop kunt ontbinden. De bedenktijd van drie dagen gaat in zodra een kopie van de getekende koopovereenkomst aan de koper ter hand is gesteld. De bedenktijd kan langer duren dan drie dagen als deze eindigt op een zaterdag, zondag of algemeen erkende feestdag. Hiervoor zijn regels opgesteld. De NVM-makelaar kan precies aangeven tot wanneer de bedenktijd loopt.