Aan de rand van Aagtekerke, op een toplocatie met schitterend vrij uitzicht over de landerijen, staat deze bijzondere en riante woning. Met maar liefst 176 m² woonoppervlakte, acht (slaap)kamers, een inpandige garage van circa 33 m² én een zonnige tuin biedt dit huis een uitzonderlijke hoeveelheid leefruimte. Dit is een ideale woning voor iedereen die veel ruimte zoekt, met alle voorzieningen binnen handbereik.
De woonkamer van circa 34 m² is licht en sfeervol en wordt versterkt door de aanwezigheid van een houtkachel. Aansluitend ligt de halfopen woonkeuken, voorzien van inbouwapparatuur. Achter de keuken bevinden zich verschillende praktische ruimtes, waaronder een proviand- en stookruimte met cv-opstelling en een bijkeuken met aansluitingen voor wasmachine en droger en een doorgang naar de tuin. De eetkamer geeft toegang tot de inpandige grote garage. Deze garage, geschikt voor twee auto’s en voorzien van een elektrische roldeur, beschikt aan de achterzijde over een doorgang naar de tuin en een trap naar een onderliggende kelder met stahoogte, wat het geheel bijzonder veelzijdig maakt.
Op de eerste verdieping bevinden zich vier slaapkamers met diverse praktische details, zoals een walk-in-closet in de grootste kamer, een balkon aan de achterkant met prachtig uitzicht over de landerijen en wastafels in de kamers aan de voorzijde. Bergruimte is aanwezig achter het knieschot. De badkamer is uitgerust met een ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet, waarbij een dakraam voor prettig daglicht zorgt.
De tweede verdieping is via een vaste trap bereikbaar en herbergt nog twee volwaardige slaapkamers van respectievelijk circa 18 en 17 m², waarvan één beschikt over een klein bergzoldertje. Deze verdieping is zeer geschikt voor kinderen, logees of het creëren van extra werk- of hobbyruimtes.
Aagtekerke is een gemoedelijk en levendig dorp met een sfeervolle kern en voorzieningen zoals een supermarkt, basisschool, sporthal en diverse winkels. De omgeving biedt volop mogelijkheden om te wandelen, fietsen en te genieten van het buitenleven. De kustplaatsen Domburg, Zoutelande, Westkapelle en Oostkapelle liggen op korte afstand en steden als Middelburg en Vlissingen zijn binnen enkele minuten te bereiken, evenals de N57 en A58.
Kortom, dit is een bijzondere, royale woning op een heerlijke plek aan de rand van het dorp, met uitzonderlijk veel leefruimte, een grote garage en prachtig vrij uitzicht. Een ideale keuze voor wie binnen én buiten ruimte zoekt en wil wonen op een plek waar rust, comfort en voorzieningen samenkomen.
Algemeen:
– Woonoppervlakte ca. 176 m²
– Garage van ca. 33 m²
– Rustige wijk met alleen bestemmingsverkeer
– Ruime woonkamer en separate eetkamer/woonkeuken
– 6 slaapkamers
– Zonnige achtertuin met vrij uitzicht
– Ruime oprit
Is uw interesse gewekt in deze complete woning op een rustige en centrale plek in Aagtekerke? We laten u de Burgemeester Geuzestraat 45 graag persoonlijk ervaren tijdens een bezichtiging. U kunt hiervoor contact opnemen met kantoor op 0118 689000 of stuur een mail naar info@sinke.nl.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Standaard wordt er een bankgarantie c.q. waarborgsom van 10% van de koopprijs in de koopovereenkomst opgenomen. Deze zal door koper moeten worden gesteld c.q. gestort bij de notaris.
Het begrip ‘optie’ wordt op twee manieren gebruikt:
a) In juridische zin geeft een optie een partij (in dit geval de koper) de keuze om door een eenzijdige verklaring een koopovereenkomst met een
andere partij (de verkoper) te sluiten. Beide partijen zijn het dan eens over de voorwaarden van de koop, maar de koper krijgt bijvoorbeeld nog een week bedenktijd. Bij de aankoop van een nieuwbouwwoning is zo’n optie gebruikelijk. Bij de aankoop van een bestaande woning niet.
b) Bij de aankoop van bestaande woningen wordt het begrip ‘optie’ eigenlijk ten onrechte gebruikt. ‘Optie’ heeft dan de betekenis van bepaalde afspraken die een verkopende NVM-makelaar maakt met een geïnteresseerde koper tijdens het onderhandelingsproces. Bijvoorbeeld de toezegging dat de koper een paar dagen
bedenktijd krijgt voor het uitbrengen van een
bod. De koper kan deze tijd gebruiken om beter inzicht te krijgen in zijn financiering of de gebruiksmogelijkheden van de woning. De NVM-makelaar zal in deze periode bij andere geïnteresseerde partijen aangeven, dat op de woning een optie rust. Een optie kun je niet eisen. De verkoper beslist in overleg met de NVMmakelaar of dergelijke opties worden gegeven.
Nee, de verkoper is niet verplicht de woning dan aan jou te verkopen. De Hoge Raad heeft bepaald dat de vraagprijs gezien moet worden als een uitnodiging tot het doen van een bod. Ook als je de vraagprijs biedt, kan de verkoper dus beslissen of hij je bod wel of niet aanvaardt, of (via zijn makelaar) een tegenbod doet.
Of als ik als eerste een bod uitbreng? Nee, dit hoeft niet. De verkoper bepaalt samen met de verkopende makelaar met wie hij in onderhandeling gaat. Vraag als koper de verkopende makelaar van te voren naar de verkoopprocedure die gehanteerd wordt om teleurstelling te voorkomen.
De wettelijk vastgestelde drie dagen bedenktijd houdt in dat je als koper zonder opgaaf
van redenen de koop kunt ontbinden. De bedenktijd van drie dagen gaat in zodra een kopie van de getekende koopovereenkomst aan de koper ter hand is gesteld. De bedenktijd kan langer duren dan drie dagen als deze eindigt op een zaterdag, zondag of algemeen erkende feestdag. Hiervoor zijn regels opgesteld. De NVM-makelaar kan precies aangeven tot wanneer de bedenktijd loopt.