Op een fijne locatie in Terneuzen, aan het Vivaldiplein 25, bevindt zich dit goed onderhouden appartement met twee slaapkamers. Het appartement biedt een prettige woonomgeving met alle gemakken binnen handbereik.
De woonkamer is licht en ruim opgezet, waardoor er een aangename sfeer hangt. Vanuit de woonkamer is er directe toegang tot het balkon, dat op het westen is gelegen. Hier kunt u in de middag en avond genieten van de zon en het buitenleven. De keuken is in goede staat en biedt voldoende opbergruimte en moderne voorzieningen. Zowel de badkamer als het aparte toilet zijn eveneens keurig onderhouden en dragen bij aan het wooncomfort.
Het appartement beschikt over een eigen parkeerplaats in de parkeergarage, waardoor u altijd verzekerd bent van een veilige en droge plek voor uw auto. Daarnaast is er een aparte berging met elektra, wat ideaal is voor extra opslagruimte of bijvoorbeeld het stallen van fietsen.
De ligging van dit appartement is bijzonder gunstig. Direct naast het gebouw bevindt zich een winkelcentrum met onder andere een supermarkt en een bakker, zodat dagelijkse boodschappen binnen enkele minuten kunnen worden gedaan. Ook openbaar vervoer, een huisartsenpraktijk en een apotheek zijn in de directe omgeving te vinden.
– Woonoppervlakte 75m²
– Twee slaapkamers
– Dichtbij winkelcentrum
– Aparte berging en parkeerplaats
– Balkon op het westen
Om een goede indruk van dit leuke appartement te krijgen nodigen wij u graag uit voor een bezichtiging. U kunt hiervoor contact opnemen met ons kantoor opnemen op tel.nr. 0118-689000 of stuur een email naar info@sinke.nl.
Er is een projectnotaris door verkoper aangewezen waar de levering moet plaatsvinden. Standaard wordt er een bankgarantie cq. waarborgsom van 10% van de koopprijs in de koopovereenkomst opgenomen. Deze zal door koper moeten worden gesteld cq. gestort bij de notaris. Tevens zullen er diverse artikelen in de koopovereenkomst worden opgenomen die verband houden met de verkoop door een belegger (o.a. een geen-eigen-bewonings-artikel).
Het begrip ‘optie’ wordt op twee manieren gebruikt:
a) In juridische zin geeft een optie een partij (in dit geval de koper) de keuze om door een eenzijdige verklaring een koopovereenkomst met een
andere partij (de verkoper) te sluiten. Beide partijen zijn het dan eens over de voorwaarden van de koop, maar de koper krijgt bijvoorbeeld nog een week bedenktijd. Bij de aankoop van een nieuwbouwwoning is zo’n optie gebruikelijk. Bij de aankoop van een bestaande woning niet.
b) Bij de aankoop van bestaande woningen wordt het begrip ‘optie’ eigenlijk ten onrechte gebruikt. ‘Optie’ heeft dan de betekenis van bepaalde afspraken die een verkopende NVM-makelaar maakt met een geïnteresseerde koper tijdens het onderhandelingsproces. Bijvoorbeeld de toezegging dat de koper een paar dagen
bedenktijd krijgt voor het uitbrengen van een
bod. De koper kan deze tijd gebruiken om beter inzicht te krijgen in zijn financiering of de gebruiksmogelijkheden van de woning. De NVM-makelaar zal in deze periode bij andere geïnteresseerde partijen aangeven, dat op de woning een optie rust. Een optie kun je niet eisen. De verkoper beslist in overleg met de NVMmakelaar of dergelijke opties worden gegeven.
Nee, de verkoper is niet verplicht de woning dan aan jou te verkopen. De Hoge Raad heeft bepaald dat de vraagprijs gezien moet worden als een uitnodiging tot het doen van een bod. Ook als je de vraagprijs biedt, kan de verkoper dus beslissen of hij je bod wel of niet aanvaardt, of (via zijn makelaar) een tegenbod doet.
Of als ik als eerste een bod uitbreng? Nee, dit hoeft niet. De verkoper bepaalt samen met de verkopende makelaar met wie hij in onderhandeling gaat. Vraag als koper de verkopende makelaar van te voren naar de verkoopprocedure die gehanteerd wordt om teleurstelling te voorkomen.
De wettelijk vastgestelde drie dagen bedenktijd houdt in dat je als koper zonder opgaaf
van redenen de koop kunt ontbinden. De bedenktijd van drie dagen gaat in zodra een kopie van de getekende koopovereenkomst aan de koper ter hand is gesteld. De bedenktijd kan langer duren dan drie dagen als deze eindigt op een zaterdag, zondag of algemeen erkende feestdag. Hiervoor zijn regels opgesteld. De NVM-makelaar kan precies aangeven tot wanneer de bedenktijd loopt.