Wat is mijn woning waard? Home
Plus
Wat is mijn woning waard?
Vraag het kosteloos aan één van onze makelaars.
Direct Aanvragen
Whatsapp
Plaats zoekopdracht
IconTerug naar overzicht

Lange Voorhout 14

KOUDEKERKE
Icon
147 m²
Icon
kamers
€ 625.000,- k.k.
Benieuwd of je de woning kan betalen? IconBereken direct

Omschrijving

OPEN HUIS – 31 januari van 16:00 tot 17:00 uur
U bent van harte welkom bij deze leuke woning!

Fraaie, vrijstaande woning op een zeer goede woonlocatie in Koudekerke. Dit is echt een compleet plaatje. Vier slaapkamers, een garage, enorm veel leefruimte, energielabel A+ en ook nog eens op een rustige kindvriendelijke woonlocatie. De woning is gelegen aan een zeer rustige straat en het geheel is gelegen in de jonge woonwijk Koningshof, met recht één van de meest geliefde woonlocaties van Koudekerke. Kernwoorden voor de omgeving zijn rust, autoluw en kindvriendelijk. Voorzieningen bevinden zich op korte afstand.

RELAXEN EN KOKEN
Woonkamer en keuken meten gezamenlijk meer dan 50m². Aan de voorzijde is er een ruime zithoek met veel daglicht en leuk uitzicht op de omgeving. De ruimte tussen keuken en zithoek is prima geschikt als eetgedeelte. Woonkamer en keuken zijn op een verrassende wijze met elkaar verbonden. De keuken beschikt over een keramische kookplaat, twee ovens, vaatwasser en afzuigkap. Heel praktisch, de verbinding tussen woning en garage wordt gevormd door een praktische bijkeuken. Deze ruimte is voorzien van wasmachineaansluiting, opstelling van de koel-vriescombinatie en cv-opstelling. Tevens is er toegang tot garage. Verder is er in de hal nog een net toilet.

SLAPEN EN MEER
Op de verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, door de bouwvorm is er weinig ruimte verloren gegaan. Maar ook hier is door middel van schuine muren een speelse vorm ontstaan. De badkamer heeft de beschikking over een ligbad, douche, dubbele wastafel en toilet. Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. Deze verdieping is ingedeeld in een ruime zolderkamer en een royale bergruimte. De zolderkamer is door de aanwezigheid van diverse dakramen lekker licht en voorzien van een wastafel met warm en koud water. Deze ruimte is prima geschikt als vierde slaapkamer of als werk-hobbyruimte.

TUIN
Aan drie zijden is de woning voorzien van een tuin. De achtertuin is zongericht (gericht op het westen) en verbazingwekkend groen. Tevens is er veel privacy. In deze tuin is het heerlijk ontspannen. Op de oprit aan de voorzijde is plaats voor een auto evenals in de ruime garage, deze is voorzien van een garagedeur, elektra en een deur naar de achtertuin.

IN HET KORT
-De kozijnen en overig houtwerk aan de buitenzijde is in 2023 door een schildersbedrijf geschilderd.
-Voorzien van 10 zonnepanelen en een hybride warmtepomp uit 2020.
-Schuifpui naar de tuin.
-Ten tijde van de bouw is er gebruik gemaakt van duurzame en kwalitatief hoogstaand materiaal
-Oplevering in onderling overleg

Koudekerke is met zijn ruim 3.400 inwoners de grootste kern van de gemeente Veere. Het biedt veel voorzieningen en is zeer gunstig (centraal) gelegen ten opzichte van de grote plaatsen als Middelburg en Vlissingen. Het beschikt over veel voorzieningen zoals twee basisscholen, sporthal, breed verenigingsleven, winkels . Bovendien bevinden zich op zeer korte (loop-)afstand de duinen en het strand van Dishoek. Koudekerke heeft dus veel te bieden.

Interesse?
Een van onze makelaars leidt u graag rond.

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de NVM voorwaarden

Lees de volledige omschrijving Verberg de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht
  • Verkoopprijs
    € 625.000,- k.k.
  • Status
    Beschikbaar
  • Aanvaarding
    In overleg
  • Eigendomssituatie
    Volle eigendom
Bouw
  • Soort woonhuis
    Vrijstaande woning
  • Bouwjaar
    1997
  • Soort dak
    Schilddak
Oppervlakten en inhoud
  • Woonoppervlakte
    147 m²
  • Perceelsoppervlakte
    304 m²
  • Inhoud
    575 m³
Indeling
  • Aantal kamers
    5
  • Voorzieningen
    Mechanische ventilatie, tv kabel, schuifpui, dakraam, glasvezel kabel, zonnepanelen, natuurlijke ventilatie
  • Badkamervoorzieningen
    Ligbad, toilet, dubbele wastafel, inloopdouche
Energie
  • Energielabel
    A_P
  • Isolatie
    Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, volledig geisoleerd, hr glas
  • Warm water
    Cv ketel
  • Verwarming
    Cv ketel
  • CV-ketel
    Intergas - 2020, eigendom
Buitenruimte
  • Ligging
    Aan rustige weg
  • Tuin
    Achtertuin normaal
  • Soort parkeergelegenheid
    Openbaar parkeren

Plattegronden

Plattegrond Plattegrond Plattegrond Plattegrond Plattegrond Plattegrond

Media

Weergave:
Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media
Aangeboden door Makelaarskantoor Zwaan
Waar kunnen we je mee helpen?
Onze specialisten van vestiging Makelaarskantoor zwaan staan graag voor je klaar! Liever direct contact? Bel of mail ons dan via: +31 (0) 118 553 288 info@zwaanmakelaars.nl
Kan ik deze woning betalen?


Bereken direct

Maak direct een afspraak

Aanbod in de buurt

Benieuwd naar meer aanbod in Koudekerke?

Bekijk volledig woning aanbod Bekijk alles
Deze vragen worden vaak gesteld bij het kopen van een woning.
Bekijk alle veelgestelde vragen
Wat is een optie?

Het begrip ‘optie’ wordt op twee manieren gebruikt:
a) In juridische zin geeft een optie een partij (in dit geval de koper) de keuze om door een eenzijdige verklaring een koopovereenkomst met een

andere partij (de verkoper) te sluiten. Beide partijen zijn het dan eens over de voorwaarden van de koop, maar de koper krijgt bijvoorbeeld nog een week bedenktijd. Bij de aankoop van een nieuwbouwwoning is zo’n optie gebruikelijk. Bij de aankoop van een bestaande woning niet.

b) Bij de aankoop van bestaande woningen wordt het begrip ‘optie’ eigenlijk ten onrechte gebruikt. ‘Optie’ heeft dan de betekenis van bepaalde afspraken die een verkopende NVM-makelaar maakt met een geïnteresseerde koper tijdens het onderhandelingsproces. Bijvoorbeeld de toezegging dat de koper een paar dagen
bedenktijd krijgt voor het uitbrengen van een
bod. De koper kan deze tijd gebruiken om beter inzicht te krijgen in zijn financiering of de gebruiksmogelijkheden van de woning. De NVM-makelaar zal in deze periode bij andere geïnteresseerde partijen aangeven, dat op de woning een optie rust. Een optie kun je niet eisen. De verkoper beslist in overleg met de NVMmakelaar of dergelijke opties worden gegeven.

Wanneer ik de vraagprijs bied, moet de verkoper de woning dan aan mij verkopen?

Nee, de verkoper is niet verplicht de woning dan aan jou te verkopen. De Hoge Raad heeft bepaald dat de vraagprijs gezien moet worden als een uitnodiging tot het doen van een bod. Ook als je de vraagprijs biedt, kan de verkoper dus beslissen of hij je bod wel of niet aanvaardt, of (via zijn makelaar) een tegenbod doet.

Moet de makelaar met mij als eerste in onder- handeling als ik de eerste ben die een afspraak maakt voor een bezichtiging?

Of als ik als eerste een bod uitbreng? Nee, dit hoeft niet. De verkoper bepaalt samen met de verkopende makelaar met wie hij in onderhandeling gaat. Vraag als koper de verkopende makelaar van te voren naar de verkoopprocedure die gehanteerd wordt om teleurstelling te voorkomen.

Wat houdt de drie dagen bedenktijd voor de koper precies in?

De wettelijk vastgestelde drie dagen bedenktijd houdt in dat je als koper zonder opgaaf
van redenen de koop kunt ontbinden. De bedenktijd van drie dagen gaat in zodra een kopie van de getekende koopovereenkomst aan de koper ter hand is gesteld. De bedenktijd kan langer duren dan drie dagen als deze eindigt op een zaterdag, zondag of algemeen erkende feestdag. Hiervoor zijn regels opgesteld. De NVM-makelaar kan precies aangeven tot wanneer de bedenktijd loopt.