Wat is mijn woning waard? Home
Plus
Wat is mijn woning waard?
Vraag het kosteloos aan één van onze makelaars.
Direct Aanvragen
Whatsapp
Plaats zoekopdracht
IconTerug naar overzicht

Kanariesprenk 241

VLISSINGEN
Icon
90 m²
Icon
kamers
Benieuwd of je de woning kan betalen? IconBereken direct

Omschrijving

Ben je op zoek naar een fijne eengezinswoning in een rustige woonwijk? Dan is deze woning aan de Kanariesprenk 241 precies wat je zoekt! De woning beschikt over een lichte woonkamer met een open keuken, drie ruime slaapkamers en een praktische bergzolder. De achtertuin is op het oosten gelegen en heeft een vrije achterom, carport, een vrijstaande stenen berging, ideaal voor opslag of fietsen.

Een belangrijk pluspunt is de aanwezigheid van een eigen carport, achter in de tuin. Dit zorgt voor gemak en extra parkeercomfort.

De locatie is zeer gunstig: scholen, winkels en openbaar vervoer zijn binnen handbereik. Daarnaast zijn zowel het stadscentrum als de Zeeuwse stranden snel en eenvoudig bereikbaar. Deze woning combineert een praktische indeling met een prettige ligging en is uitermate geschikt voor gezinnen of starters.

Algemeen:
– Eindwoning,
– Gelegen in een leuke buurt,
– Drie slaapkamers,
– Perceeloppervlakte van 155 m²,
– Woonoppervlakte ca. 90 m²,
– Berging,
– Carport op eigen terrein,
– Vrije achterom,
– Energielabel C

Om een goede indruk van deze leuke starterswoning te krijgen nodigen wij u graag uit voor een rondleiding. Voor het maken van een afspraak hiervoor kunt u contact met ons kantoor opnemen op telefoonnummer 0118 689000 of stuur een mail naar info@sinke.nl.

Standaard wordt er een bankgarantie cq. waarborgsom van 10% van de koopprijs in de koopovereenkomst opgenomen. Deze zal door koper moeten worden gesteld cq. gestort bij de notaris. De verkoper heeft al een (project)notaris aangewezen waar de akte van levering moet passeren. Dit vormt een wezenlijk onderdeel van een te sluiten koopovereenkomst. In de koopovereenkomst zal o.a. een ouderdomsclausule, asbestclausule, geen-eigen-bewoning-door-verkoper-clausule en een verrekening inmeten nieuw perceel worden opgenomen.

Lees de volledige omschrijving Verberg de volledige omschrijving

Kenmerken

Overdracht
  • Status
    Verkocht onder voorbehoud
  • Aanvaarding
    In overleg
  • Eigendomssituatie
    Volle eigendom
Bouw
  • Soort woonhuis
    Eindwoning
  • Soort dak
    Samengesteld dak
Oppervlakten en inhoud
  • Woonoppervlakte
    90 m²
  • Perceelsoppervlakte
    155 m²
  • Inhoud
    325 m³
Indeling
  • Aantal kamers
    4
  • Voorzieningen
    Mechanische ventilatie, tv kabel, rookkanaal, dakraam, glasvezel kabel, natuurlijke ventilatie
  • Badkamervoorzieningen
    Toilet, wastafel, inloopdouche
Energie
  • Energielabel
    C
  • Isolatie
    Grotendeels dubbelglas
  • Warm water
    Cv ketel
  • Verwarming
    Cv ketel
  • CV-ketel
    Intergas - 2024, eigendom
Buitenruimte
  • Ligging
    In woonwijk
  • Tuin
    Achtertuin normaal
  • Berging
    Vrijstaand steen
  • Soort parkeergelegenheid
    Openbaar parkeren

Plattegronden

Plattegrond Plattegrond Plattegrond Plattegrond Plattegrond

Media

Weergave:
Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media Media
Aangeboden door vestiging Middelburg
Waar kunnen we je mee helpen?
Onze specialisten van vestiging Middelburg staan graag voor je klaar! Liever direct contact? Bel of mail ons dan via: 0118-689000 middelburg@sinke.nl
Kan ik deze woning betalen?


Bereken direct

Maak direct een afspraak

Aanbod in de buurt

Benieuwd naar meer aanbod in Vlissingen?

Bekijk volledig woning aanbod Bekijk alles
Deze vragen worden vaak gesteld bij het kopen van een woning.
Bekijk alle veelgestelde vragen
Wat is een optie?

Het begrip ‘optie’ wordt op twee manieren gebruikt:
a) In juridische zin geeft een optie een partij (in dit geval de koper) de keuze om door een eenzijdige verklaring een koopovereenkomst met een

andere partij (de verkoper) te sluiten. Beide partijen zijn het dan eens over de voorwaarden van de koop, maar de koper krijgt bijvoorbeeld nog een week bedenktijd. Bij de aankoop van een nieuwbouwwoning is zo’n optie gebruikelijk. Bij de aankoop van een bestaande woning niet.

b) Bij de aankoop van bestaande woningen wordt het begrip ‘optie’ eigenlijk ten onrechte gebruikt. ‘Optie’ heeft dan de betekenis van bepaalde afspraken die een verkopende NVM-makelaar maakt met een geïnteresseerde koper tijdens het onderhandelingsproces. Bijvoorbeeld de toezegging dat de koper een paar dagen
bedenktijd krijgt voor het uitbrengen van een
bod. De koper kan deze tijd gebruiken om beter inzicht te krijgen in zijn financiering of de gebruiksmogelijkheden van de woning. De NVM-makelaar zal in deze periode bij andere geïnteresseerde partijen aangeven, dat op de woning een optie rust. Een optie kun je niet eisen. De verkoper beslist in overleg met de NVMmakelaar of dergelijke opties worden gegeven.

Wanneer ik de vraagprijs bied, moet de verkoper de woning dan aan mij verkopen?

Nee, de verkoper is niet verplicht de woning dan aan jou te verkopen. De Hoge Raad heeft bepaald dat de vraagprijs gezien moet worden als een uitnodiging tot het doen van een bod. Ook als je de vraagprijs biedt, kan de verkoper dus beslissen of hij je bod wel of niet aanvaardt, of (via zijn makelaar) een tegenbod doet.

Moet de makelaar met mij als eerste in onder- handeling als ik de eerste ben die een afspraak maakt voor een bezichtiging?

Of als ik als eerste een bod uitbreng? Nee, dit hoeft niet. De verkoper bepaalt samen met de verkopende makelaar met wie hij in onderhandeling gaat. Vraag als koper de verkopende makelaar van te voren naar de verkoopprocedure die gehanteerd wordt om teleurstelling te voorkomen.

Wat houdt de drie dagen bedenktijd voor de koper precies in?

De wettelijk vastgestelde drie dagen bedenktijd houdt in dat je als koper zonder opgaaf
van redenen de koop kunt ontbinden. De bedenktijd van drie dagen gaat in zodra een kopie van de getekende koopovereenkomst aan de koper ter hand is gesteld. De bedenktijd kan langer duren dan drie dagen als deze eindigt op een zaterdag, zondag of algemeen erkende feestdag. Hiervoor zijn regels opgesteld. De NVM-makelaar kan precies aangeven tot wanneer de bedenktijd loopt.